30.11.2020

Suzuki Moto Szkoła – podsumowanie sezonu 2020

Zimowa aura zapowiada bliski koniec sezonu motocyklowego. Tegoroczny sezon zdecydowanie różnił się od minionych - odbyła się mniejsza ilość klubowych spotkań, zlotów i licznych wspólnych wycieczek. Choć wydaje się, że motocykle zyskały status jednego z najbezpieczniejszych środków lokomocji w czasie panującej pandemii. Motocykl stanowiący dotychczas symbol wolności, nie tylko ułatwia codzienne przemieszczanie się, ale także ogranicza ryzyko związane z transmisją koronawirusa. Ta cecha niewątpliwie łączy jednoślady bez względu na ich przeznaczenie, pojemność silnika czy moc.

Mimo niesprzyjających warunków w sezonie 2020 udało nam się wspólnie z Towarzystwem Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz zorganizować kolejną edycję wieloletniego programu SUZUKI MOTO SZKOŁA. W czasie tegorocznych szkoleń w zajęciach podnoszących kwalifikacje z dziedziny techniki jazdy udział wzięło kilkudziesięciu motocyklistów w całego kraju, które odbyły się na torach wyścigowych w Pszczółkach k. Trójmiasta, Steel Ringu w Trzyńcu oraz na torze Jastrząb.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

21.01.2022

„Wiosna w lutym" w Suzuki

Chociaż luty nie należy do najcieplejszych i najbardziej słonecznych miesięcy w naszej strefie klimatycznej, to niewątpliwie ma jednak solidne plusy. W ramach zbliżającej się akcji "Wiosna w lutym" klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty na części, akcesoria i robociznę.

Dowiedz się więcej
01.10.2021

„Październik miesiącem oszczędzania” w Suzuki

Początek jesieni to najlepsza okazja, aby skorzystać ze specjalnych warunków promocyjnej akcji serwisowej skierowanej do posiadaczy motocykli i quadów marki Suzuki - "Październik miesiącem oszczędzania". Klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty na części, akcesoria i robociznę.

Dowiedz się więcej
14.06.2021

Rusza akcja serwisowa "Bezpieczne wakacje z Suzuki"

Akcja serwisowa Suzuki 14.06.2021 - 31.07.2021

Dowiedz się więcej
17.05.2021

Zespół Suzuki Ecstar wyciąga wnioski po trudnym wyścigu w Le Mans

Piąta runda mistrzostw świata MotoGP na torze Le Mans była jednym z najbardziej nieprzewidywalnych i dramatycznych wyścigów sezonu przez niestabilne warunki pogodowe, decydujące o wydarzeniach już od piątkowych treningów. To był weekend do zapomnienia dla zespołu Suzuki Ecstar.

Dowiedz się więcej